Hakkımızda

30 yıldır sadece teknik servis

Asus Notebook tamiri yapan firmaların öncelikle gerekli bir takım evraklara ve ruhsata sahip olmaları gerekir. Öncelikle servis personelinin eğitimli ve tecrübeli olması çok önemlidir. Artık eskisi gibi bozuk bilgisayarınızı getirip fahiş fiyatlar ödemek zorunda kalmayın. Teknoloji alanında her geçen gün gelişen global dünya da sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için bizlerde hazır bulunmaktayız. Tabi ki notebook servisi hizmeti veren firmanın güvenilirliği çok önemlidir. Asus Laptop tamiri yapan firmamızda aradığınız tüm özellikler bulunmaktadır.

Firmamızda önem verdiğimiz bir diğer konu prensiplerinden ödün vermeyen ve yılların deneyimi ile hizmet vermekteyiz. Bizim için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Başlıca bilgisayar tamirlerinde ortaya çıkan sorunlara değinecek olursak servisteki çalışanların eğitimsiz ve tecrübesiz oluşu büyük sıkıntılara yol açmaktadır. Bilgisayarınızın tamiri yapıldığını sanıp evinize gittiğinizde 2 gün içinde tekrar arıza vermesi oldukça can sıkıcı bir hal almaktadır. Paranızın çöpe atılmasını istemiyorsanız başka bir firma araştırmanıza gerek kalmadan bize ulaşabilirsiniz. Bize güvenerek ne kadar doğru bir karar verdiğinizi göreceksiniz.

Asus Teknik servis ve yedek parça değişimi konusunda uzman teknisyenlerimiz sizlere yardımcı olmaktadır. Firmamız yedek parça ve tamir hizmetini garantili olarak vererek yaptığı işin her zaman arkasında olduğunu da göstermektedir. Başlıca notebook hizmetlerimiz arasında notebook hard disk değişimi, notebook menteşe kırılması, notebook cable tamiri ve değişimi, notebook lcd ekran tamiri ve değişimi, notebook optik sürücü, cd-rom, dvd-rom değişimi, notebook ses kartı tamiri ve değişimi alt kasa, üst kasa tamiri yapmaktayız. Tabi ki bunlarla sınırlı kalmayıp öncelikle sorunlarınızı dinleyip gereken bakım ve onarım konusunda uzman ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Bizde ki yeriniz her zaman çok değerlidir.   

Asus notebook servisi yapan firmamız her marka ve model, garantili ya da garanti dışı bilgisayarlarınıza uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Notebooklarınızı aklınız arkada kalmadan emin ellerde olmasını istiyorsanız aradığınız adres burası.

Asus Notebook şarj cihazı, şarj adaptörü satışı
Asus Notebook Harddisk değişimi
Asus Notebook Led ekran tamiri ve değişimi
Asus Notebook Lcd ekran değişimi tamiri
Asus Notebook Klavye satışı
Asus Notebook Batarya satışı
Asus Notebook şarj adaptörü satışı
Asus Notebook Cd Dvd Rom değişimi
Asus Notebook Ekran kartı tamiri ve değişimi
Asus Notebook Lcd Ekran tamiri
Asus Notebook Chip değişimi ve tamiri
Asus Notebook Anakart değişimi