Ostim Asus Servisi

Asus marka laptoplarınızda ve bilgisayar ürünlerinde Ostim ’deki en iyi teknik servisi sağlamaktayız. Bu konuda tecrübeli ve bilgili insanlar tarafından en güvenilir şekilde Ostim Asus bilgisayar servisini vermekteyiz. Bu konuda alanımızda gayet disiplinli ve profesyonel çalışmaktayız.

Ostim Asus Servisi

Ostim Asus Servisimizde sizlere laptop ve bilgisayar parçalarına ait bütün yazılım ve donanım hizmetlerini sağlamaktayız. Bedavaya yapmış olduğumuz arıza tespitleriyle dizüstü bilgisayarlarınızda oluşan sorunu çok hızlı bir şekilde bularak işlerimizi çok kısa süre içerisinde bitirebilmekteyiz. İşlerimiz bilgisayarlarınızda çıkan probleme göre 1 ile 7 gün arasında sürebilmektedir. Uzman kişiler ile çalıştığımızdan dolayı bu süreyi en aza indirmeye çalışmaktayız.

Ostim Asus servisimizde birçok hizmet verilmektedir. Ram değişimi, ekran kartı değişimi, adaptör, işlemci değişimi, klavye tamiri, ana kart değişimi gibi donanımsal hizmetleri vererek parça değişimini sağlamakla beraber aynı zamanda virüs taraması ve silinmesi, bilgisayar formatı, bios şifre kırması, sürücü yüklenmesi gibi yazılım olarak da hizmet verilmektedir. Ostim Asus laptop servisimizde parça değişimlerinde ki ürünlerin hepsi garantilidir. Muadil yâda orijinal fark etmeksizin bütün ürünlerde en az 1 yıl garanti mevcuttur. Yani servisimiz size en güvenilir hizmeti sunmaktadır.

Tags: Asus Ostim servisi, Asus Teknik servis, Ostim Asus Laptop Notebook Tablet Masaüstü Bilgisayar servisi, Ostim Asus servisi, Asus Laptop servisi, Asus Notebook servisi, Ostim Asus Bilgisayar servisi, Asus Teknik servisi, Ostim Asus servisi, Asus tamir servisi

İhtiyacınız olan herşey Asus servisimizde

Asus Notebook bilgisayar ve laptop donanımsal ve yazılımsal tüm sorunların çözüm merkezi

Asus 19v 4.74a 90w Şarj Adaptorü

Asus 19v 3.42a 65w Şarj Adaptorü