ASUS YAZILIM SORUNLARI

Ankara’nın en iyi hizmet veren teknik servislerden Ankara asus servisi olarak her türlü bilgisayar, notebook, laptop arızalarını anında çözmekteyiz. Servislerimizde çalışan elemanlarımız deneyimli, işlerinde tecrübe sahibi insanlardır. Tamir işlerinde en iyi olan ustalarımız her türlü sorunlarınızı çözmek için siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedirler.

Ankara asus servisimizde bilgisayarların en çok arızası olan ekran arızaları, hard disk değişimi, ana kart değişimi, batarya değişimi gibi işlemler yapılmaktadır. Asus markayı tercih eden insanların çoğu teknik servisinden memnun kaldığı için bu markayı seçmektedir. Ayrıca şık tasarımları rahat kullanımı sayesinde bu markaya olan talebi arttırmıştır. Ankara asus servisinde tamir edilen cihazlara büyük bir titizlikle davranılmaktadır. Parçaları söküp takarken dikkat edilmektedir. Çünkü elektronik cihazlar hassastır. Tamir edeyim derken cihazın başka yerlerinde arızaya yol açabilirler.

 ASUS TEKNİK SERVİS

Elektronik cihazlarını her zaman bilen kişilere tamir ettirmelisiniz. Bu işte uzman olan kadromuz sizlere başka bir masraf çıkarmadan tamir işlerini ustalıkla yapmaktadırlar. Servislerimizde yapılan Asus tamir işlerinden şu ana kadar hiçbir şikâyet gelmemiştir. Müşterilerimiz, güler yüzlü personellerimizden gayet memnundur.

Ayrıca tamir ettiğimiz cihazlar aynı yerden tekrardan hata verirse servisimiz cihazınızın bakımını ikinci bir sefer yapacaktır. İkinci bir sefer yapılan tamirlerden her hangi bir ücret almamaktayız.

Ankara asus servisimizde kullandığımız yedek parçalar orijinal olmaktadır. Orijinal parçaları kullanmak makineniniz ömrü için önemlidir. Kalitesiz parça kullandığınız zaman bilgisayarınızın başka parçalarına da zarar vermiş olursunuz. Asus servisi olarak müşterilerimize her zaman kaliteli orijinal parçaları kullanmalarını öneririz. Asus servisi olarak müşterilerimiz düşündüğümüz diğer bir konu ise eğer servisimize ulaşma imkânınız yoksa bizlere telefon ederek cihazlarınızın tamir işlemini sağlayabilirsiniz.